Futsal team

36. a 37. kolo OP, 5. června 2010

Rozstání, umělka

Sestava: Gólman - Trawex, Máca, Šimpy, Pája, Láca


FK  United Vyškov - Rozstání 4:24
(1:11)
góly: Travex 2, Láca 2

FK  United Vyškov - VHP Ivanovice 1:4 (1:2)
góly: Láca


Něco málo ze sobotního zápisníku Tomáše Lužného

    V sobotu 5.6. 2010 se uskutečnily další dvě vystoupení CIRKUSU UNITED. Tentokrát jsme při svém turné zavítali na okres Prostějov, kde jsme pobavili diváky v Rozstání.

   Našimi soupeři byly domácí SM Rozstání, kteří se nacházeli na druhém místě a VHP Ivanovice, taktéž nacházející se na druhém místě, ale od konce. Cíl byl tedy jasný: porazit Ivanovice a pokusit se uhrát přijatelný výsledek s Rozstáním.

Sázková kancelář Tipsport vypsala následující kursy:

SM ROZSTÁNÍ – FK UNITED VYŠKOV   1,05-9-20

FK UNITED VYŠKOV – VHP IVANOVICE   1,4-4,95-5,5

   Na zápas odcestovali tito hráči: Bůh- Láca, Šimpy, Trawex, Máca, Pája. Dalšími členy výpravy byl trenér, ředitel klubu a scout v jedné osobě Arsén Musil,  dále pak poskok a podavač míčů Jan „Lokýtek“ Pytela doprovázený svou sličnou přítelkyní Martinou Čivavovou.

   V 9:00:00 SEČ jsme nastoupili proti domácím borcům, a v 9:00:01 SEČ jsme už prohrávali 1:0, poté co náš brankář, který tou dobou byl ještě v hlubokém spánku dostal gól rovnou z rozehrávky. Hned vzápětí jsme ztratili při naší rozehrávce balon a soupeř ve 20. vteřině zápasu zvýšil na 2:0. Kanonáda poté pokračovala až do konce zápasu a nakonec se skóre zastavilo na cifře 24:4. V tomto zápase jsme všichni kromě Páji podali tragický výkon.

   Hned po přídělu od Rozstání jsme nastoupili proti Ivanovicím. Přestože byl mezi týmy rozdíl téměř 30 bodů, tak to vůbec nebylo poznat a hrál se vyrovnaný zápas, ve kterém jsme měli herně mírně navrch my, ale v počtu střel nás Ivanovice jednoznačně přestříleli a nebýt našeho gólmana, který pochytal snad 10 samostatných nájezdů, tak dostaneme desítku. Náš útok se naopak nebyl schopný dostat ke střele a kromě gólu, dvou tyček a asi dvou střel, které lehce  ohrozili gólmana Ivanovic jsme si vůbec nic nevytvořili. Zápas jsme nakonec po jalovém výkonu prohráli 4:1.

DENÍK SPORT ohodnotil výkony hráčů těmito známkami (nejnižší 1, nejvyšší 10):

1.zápas: Bůh 1 – Šimpy 1, Máca 1, Láca 1, Trawex 2, Pája 5

2. zápas: Bůh 7 – Šimpy 2, Máca 2, Láca 2, Trawex 4, Pája 6

10.06.2010 13:55:54
United
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one