Sestava: Jara - mladej Musek, Honza, Travex, Strky, Rada,

Milánek

FK United Vyškov - West Vyškov 6:5 (1:1)
góly: Travex 3, Honza 3

Proti Wesťákům jsme drželi celý zápas ve vyrovnaném stavu. Skóre se měnilo pořád na obou stranách. Napřed vedli Westi, pak jsme otočili na 2:1, pak zase Westi 2:4 a pořád dokola. Ale závěr zápasu jsme zvládli líp než soupeř a zaslouženě jsme vykopali důležité 3 body na které jsme čekali hodně dlouho. Docela jsme se nadřeli a než jsme se sehráli a rozběhali tak to chvíli trvalo, ale díky bohu že jsme konec zápasu udrželi…

FK United Vyškov - Orli Vyškov 9:3 (3:0)
góly: Honza 3, Travex 3, Rada 2, Strky

Do druhého zápasu jsme šli uvolnění a v roli outsidera, protože Orli před naším zápasem remizovali s Pivovarem! A tak jsme byli zvědaví jak se bude vyvíjet náš zápas s nima. V prních minutách jsme hráli ze zadu a v klidu. Orli se těžko dostávali ke střelám a když už nějaká prošla tak v bráně všechno pochytal spolehlivej Jara! Pak jsme s protiútoku dali dvě branky a byli jsme ještě víc v pohodě. Dokonce jsme i začali běhat, nabízet se a nekazili jsme přihrávky, což nám v minulých zápasech chybělo. Do poločasu jsme dali ještě jeden gól a byli jsme na koni. Orli si s náma nevěděli rady. Asi jsme je překvapili svou hrou a dobrým výkonem. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že udržíme náskok tří branek. Hráli jsme zase ze zadu a přidali další tři góly! Honza dokázal obejít snad tři hráče a v klidu zavěsil. Když hraje on, hned to je jiná hra. Za stavu 6:0 už Orli hráli vabang. Sice snížili na 6:2 ale to bylo všechno. Gólman si vybíhal na půlku a z odražených balónů jsme šli několikrát sami dva na jednoho a dali jsme ještě tři branky. Pak se jim podařilo dát ještě gól, ale to nic neřešilo. Zaslouženě jsme vyhráli.

Tuto sobotu sme prostě podali nejlepší výkon v sezóně, a to i přes to, že nám chyběl Šimpy, Máca, Viči, Lukáš, Pytlík a Musek a Lažánek… Musíme poděkovat Jarovy, kterej nás podržel a vychytal nám 6 bodů a taky Radovi a Milanovy že nám pomohli                                               Díkec hoši!!!

Takže super sobota. Dva zápasy, šest bodů, stouplo sebevědomí v týmu a spokojenost hráčů a vedení týmu :-D.