Futsal team

Zima a Pohár

    Tak nám skončila zímní přestávka. V ní jsme měli možnost se zase o něco více zlepšit. Jak moc se nám to povedlo se ukáže už za týden v Poháru ČMFS. Vzhledem k úrovni většiny ,,tréninků" moc velké zlepšení asi nebude :-D Musíme se ale snažit a ukázat naši hru z té lepší stránky.


Přestupy:
    Přes zimu od nás odešlo několik u nás registrovaných, ale nehrajících hráčů. Pavla Pytelu si v Praze odchytla Slavie U16, do Vyškovského Pivovaru se přestěhoval Ondra Král a Tomáš Neděla odešel do Hvězdlic.

Zranění:
    Přestávku jsme také využili k doléčení všech zranění. Věřte nebo ne, ale je to tady. Nejlepší útok v historii týmu Pytlík a Šimpy chystá velký návrat na umělé trávníky. U Šimpyho není jisté jak dlouho koleno vydrží. Skoro půl roku nehrál a koleno pořád zlobí, ale je to srdcař a už se na nás nemůže jen dívat. Pytlík, který na podzim odehrál pouze 8 zápasů hlasí navrát v plné formě. Zdravý už je taky Trawex, který měl menší problémy v posledním podzimním zápase. Bohužel ne všichni přežili zimu ve zdraví. Na jednom z tréninků se zranil Najmič a bude proto na Poháru chybět.

Pohár:
    Hraje se v NEDĚLI 6. února v hale v PARKU. V 9:00 máme Rousínov a v 11:00 nám známý Amor. Bude se platit 700 Kč. Mělo by nás být asi devět, tak si každý spočítá kolik si má vzít s sebou peněz. Sraz 8:30 u haly.
29.01.2011 23:01:46
United
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one